3 Ocak 2011 Pazartesi

brisbane: yılın ilk sürprizi geldi

Diğer turnuvalarda elemeler oynanırken Brisbane'da ilk tur maçları başladı. Günün ve hatta yılın ilk sürprizini Sally Peers yaptı. Bu isim aşina gelecektir. Amerika Açık'ta idolü Kim Clijsters ile oynamıştı Sally.

Bir şeyler kapmış olacak ki yedi numaralı seribaşı Alisa Kleybanova'yı üç sette geçmeyi başardı. 19 yaşındaki raketin ilk 50'den birini ilk yenişi oldu.

İstanbul Cup sultanımız 5 numaralı seribaşı Pavluçenkova, Alla Kudertlibişeyleri yendi. Çok çift hata yapmış ammavelakin. Tipik Nastya. Antrenmanlarını İstanbul'da yapan Jarmila da güzel bir galibiyet aldı. Genç Sırp Bojana da galip gelince bugün kaybım olmadı.

Singles - First Round
(5) A Pavlyuchenkova (RUS) d. A Kudryavtseva (RUS) 62 67(5) 63
(WC) S Peers (AUS) d. (7) A Kleybanova (RUS) 36 64 63
L Safarova (CZE) d. A Amanmuradova (UZB) 63 36 62
J Groth (AUS) d. A Parra Santonja (ESP) 62 75
B Jovanovski (SRB) d. A Rodionova (AUS) 26 62 63

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP