8 Ocak 2011 Cumartesi

auckland: arnie robotu kırdı

Greta Arn d. Yanina Wickmayer 6-3/6-3

Greta Arn dün Julia Görges'i eleyip finale çıktığında kısa bir röportaj yapmıştı turnuva resmi sitesi ile. Röportajı yapan adam Macar tenisçinin soyadı ve oyunu ile Arnold Şıvalasdlasjdsadla arasında bir bağlantı kurup Arnie demişti Greta'ya. Finaldeki rakibi Yanina Wickmayer de cidden robot gibi, T-1000, cıva gibi oynuyordu turnuva başından beri ve finale çıkmıştı.

Bugün oynanan finalde, 2011'in ilk şampiyonu belli olurken, ilk şampiyonluk sürprizi de geldi diyebiliriz. Bu haftaki Auckland postlarından birinde Greta'nın kısa bir özgeçmişini aktarmıştım. Oradan gelip şampiyon olmak güzel olsa gerek. Hem de Sharapova'yı boşuna yenmemiş oldu.

Wickmayer ise unvanını koruyamadı.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP