3 Ocak 2011 Pazartesi

hopman cup: ana korkutmadı değil

Hopman Cup'ta Sırbistan bugün Kazakistan'ı 3-0 ile geçti. Tabii ki ben buna çok sevindim.

İlk maç Ivanovic ile Shvedova arasındaydı. Efendim ilk sette öyle bir servis atamadı ki Ana, benim elim ayağım boşandı. Titremeler geldi. Van Gritchen'e küfürler ettim. Ona rağmen ilk seti kazandı Sırp.

Fakat ikinci yarıda işte o yaz döneminden sezon sonuna kadar oynayan Ana geldi. Seti 18 dakikada aldı ve maçı kazandı. Yaroslava'nın da hakkını vereyim özellikle ilk sette inanılmaz agresif oynadı. İkinci servislere çok iyi returnler yaptı. Ama yetmedi.


Günün ikinci maçını izleyemedim. Üç sette Novak kazandı. Golubev'e set kaybetmek iyi işaret değil. Ama çok geç geldi Perth'e. Onun etkisi olabilir.

Çiftler maçını da güle oynaya kazandılar ve grupta maç vermeden liderliğe otudular. Şimdi Avustralya düşünsün!

Hopman Cup'ta bugün iki eşleşme oynananacak. İlk önce İtalya ile Britanya kozlarını paylaşacaklar. Bu postun yayınlanmasından yarım saat sonra falan başlayacak herhalde karşılaşmalar. Murray/Robson - Schiavone/Starace.

İkinci maç ABD ile Fransa arasında. Mahut-Isner maçının tekrarı olacak. Bakalım neler olacak.

(Foto: Getty)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP