4 Aralık 2008 Perşembe

tarsem singh's "the fall" eşliğinde bloga ara

blogu açtığımda tenis dışına çıkmayacağıma dair kendime söz vermiştim.. ama bu filmi izleyince her yere yazasım, herkese anlatasım geldi..

yönetmen : tarsem singh (the cell'in de yönetmeni)
oyuncular: lee pace (pushing daisies'den)
catinca untaru (1997 doğumlu romanyalı mükemmel bir oyuncu)
http://www.imdb.com/title/tt0460791/
http://www.thefallthemovie.com/bu son postum olsun bir süreliğine.. askerlik nedeniyle minimum 6 aylığına tenis dünyasını takip edemeyeceğimden blogu güncelleyemeceğim.. brandaları blogumun üzerine örtüyorum.. şansım varsa roland garros'a yetişiyorum.. şansım yoksa 2010'da görüşürüz.. bol tenisli günler dilerim..

Read more...
yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP