2 Haziran 2009 Salı

can't take my eyes off of you

bugün bu kızın maçını kanalda şevket furkan erbay ve yiğit top ile birlikte hop oturup hop kalkarak izledik.. enfes bir maç çıkardı, harika savunma yaptı, çıkarılamayacka dediğimiz topları çıkardı.. resmen tribün yaptık, tezahüratlar söyledik rumen için.. kendisine başlıktaki şarkıyı gönderiyorum..

şarkının adında bile bir "oooff ooof" var.. bundan yaklaşık 9 ay önce en güzel bulduğum 5 tenisçi hakkında bir post göndermiştim.. cirstea biraz kilo almasına rağmen hala ilk 5'tedir..
2 yorum:

tuğba 3 Haziran 2009 15:30  

nicole vaidisova nerelerde bu arada? daha önce yazdığın yazıyı burda görünce aklıma takıldı.

onur 3 Haziran 2009 15:46  

vaidisova zihinsel olarak hiçbir zaman olgunlaşamadı.. çok aptalca maçlar kaybetti.. cidden aptalca ama.. yapılmayacak hatalar yapıyordu maçta.. sevgili seçiminde bile aptalca davrandığını söyleyebilirim (radek stepanek)

e böyle olunca 59.luğa kadar geriledi.. fransa açık'ta ilk turda elendi.. daha 20 yaşında ve neredeyse tükendi gitti..

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP