27 Ağustos 2008 Çarşamba

negzel

şunu yapmayayım yapmayayım dedim ama sonunda dayanamadım.. hep maçlar, hep turnuvalar, hep yarış nereye kadar.. işte eğlence.. işte oyun olarak değil ama güzellik olarak beğendiğim ilk 5 tenis oyuncusu (tabi aktif oyuncular arasında):

1. ana ivanovic


2. sorana cirstea


3. nicole vaidisova
4. dominika cibulkova

5. maria kirilenko
dur sağa da bir anket koyayım.. bu arada, yorum yazan falan yok ama, hani okuyan var mı blogu onu da bilmiyorum ya, kadın okuyucular en beğendikleri erkek oyuncuları yazabilirler yoruma.. ben marat safinle açıyorum mesela.. bunun youzhny'si var, gulbis'i var..

2 yorum:

cemil 29 Ağustos 2008 23:15  

vaidisova out dementieva in

nesibe 31 Ağustos 2008 12:15  

zeksiz de olsa andy roddick =)

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP