6 Haziran 2009 Cumartesi

götün götün gitmek

geçen erkekler yarı finalinin olduğu gün kanalda bir yandan muhabbet ediyoruz bir yandan maçları izliyoruz.. bi ara televizyona bi döndüm fernando gonzalez çizginin üzerine oturmuş götün götün gidiyor.. o sıra anlayamadım ne olduğunu.. sonra yayından çıkan emre yazıcıol'a sordum.. top çizgiye yakın düşmüş.. hakemle tartışmışlar "içerdeydi yok dışardaydı" diye.. bu da sinirlenmiş normal tenisçilerin ayağıyla sildiği izi poposu ile silmiş.. fernando sen pis insanmışın arkadaş!

2 yorum:

Serap 7 Haziran 2009 15:46  

RG 99'da Martina Hingis hadisesinin 10. yıl dönümünde enteresan bir hareket oldu tabii bu da.
Bu tip hareketleri bu düzeyde tenisçilere pek yakıştıramamakla beraber, Emre Yazıcıol'un maç sırasında belirttiği Fransız televizyonununda bulunan şahin gözüne göre de top dışardaymış. Bu yüzden haklı diretmesine pek kızamıyorum Gonzalez'in. Belki de Söderling'e had safhada gıcıklığımdandır bu yaklaşımım, emin olamadım şimdi ama haklıydı adam işte:)

onur 7 Haziran 2009 16:03  

gonzalez'in pek centilmen bir oyuncu olduğunu söyleyemem özellikle 2008 pekin oyunları'nda yarıfinalde yaptığından sonra.. bu yüzden yakıştırdım ben gonzalez'e bu hareketi.. ha söderling karşısında gonzalez'i destekledim orası ayrı..

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP