12 Ocak 2011 Çarşamba

sydney: that's my girl!


Blogun düzenli takipçileri bundan sıkıldı duya duya biliyorum. Bojana'yı canlı olarak ilk İstanbul Cup'ta Cirstea-Amanmuradova maçını izlerken yan kortta görmüştüm. Forehandleri ile dikkatimi çekmişti ve hot prospect for the future seçmiştim kendisini.

Bu hafta Sydney'de elemelerden geldi. Elemelerin son turunda Cirstea'yı geçti. Ana tablo kurası zorluydu. Önce Kanepi'yi ardından Rezai'yi yendi. Bugün Flavi Pennetta ile oynadı ki İtalyan tenisçi dün dünya iki numarası Zvonareva'yı alt etmişti. Sırp tenisçi onu da mağlup etti.

Bojana ana tabloda set vermeden yarı finale çıktı. Rakibi Na Li. Yenilecek yarın. Buraya kadar başardığı şu seviyesi için güzel. Avustralya Açık'ta göreceği bir ikinci tur güvenini de tazeleyecektir. Bu yıl iyi şeyler bekliyorum.

Na Li de arka arkaya Dokic ve Stosur'u eleyen Kuznetsova'yı devirerek son dörde kaldı.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP