13 Ocak 2011 Perşembe

sydney: na li vs. kim clijsters

Geçen yıl Avustralya Açık'ta yarı final oynayan Li Na bu sene de puanlarını korumak istiyor ve Sydney'deki formuyla bunu yapacak gibi duruyor. Jovanovski'yi iki sette geçti ve finale çıktı.

Jovanovski'nin elemelerden gelip Rezai ve Pennetta'yı yenerek gerçekleştirdiği sürpriz çıkış da böylece son bulmuş oldu. Kariyerinin ilk WTA yarı finaliydi.

Na Li maçtan sonra Bojana için, "Genç ama oldukça iyi oynuyor. Daha önce ne antrenmanını ne de maçını izlemiştim o yüzden ilk sette hakkında hiçbir fikrim yoktu" dedi.

Alisa Kleybanova, Clijsters'ı çok zorlamış. Özetlerden izlediğim kadarıyla çok absürd ralliler olmuş.

Finalde Na Li ile Clijsters oynayacak.
Aynı tişört Sharapova'da da var.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP