12 Ocak 2011 Çarşamba

sydney: rezai'ye açık mektup


"Aravane Rezai. Bunu sadece bir kez söyleyeceğim o yüzden o kulaklarını aç ve dinle:

'Kahretsin! Şu lanet olası çeneni kapa seni kahrolasıca lanet kadın!' (Hafiftetilmiş Türkçe altyazı)

Topa sert vurmaktan başka hiçbir özelliği olmayan oyunun ile önüne gelene yenildikten sonra "Ay kız çığırıyordu", "Ay taraftarlar bağırıyordu", "Ay rüzgar esiyordu" bahanelerin bu berbat oyununu saklayamıyor üzgünüm. Sorun sensin.

Şimdi o uzaylı yapımı tenis kıyafetini de al ve git bir kenarda ağla.

Sevgiler"

Hatırlarsınız Michelle Larcher de Brito çok bağırıyor diye Fransa Açık'ta yaptıklarını. İstanbul Cup 2009'da da kendi ailesi ile bile kavga etmişti.

Sydney'de Bojana Jovanvski maçı sırasında hakeme taraftarlardan şikayet etmiş. Maçtan sonra Fransız basınına "Seyirciler çok bağırıyordu ondan yenildim" demiş. Yazık.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP