29 Ocak 2011 Cumartesi

avustralya açık 2011: cennet desen yeri


Çift kadınlarda çok "glamour" bir final vardı. Dulko/Pennetta ile Azarenka/Kirilenko... Nereden baksan cennetin pilot ölçeği...

Dulko/Pennetta çifti sonuna kadar hak ettiler bir Grand Slam şampiyonluğunu. Özellikle geçen seneden beri düzenli olarak beraber oynamaları meyvesini verdi. Geçen yıl dokuz final oynayıp yedisini kazanmışlardı ki bunlardan birisi de Sezon Sonu Turnuvası'ydı.


İlk seti kaybeden ikili, ikinci sette de 4-1 geriye düştükten sonra bir küllerinden doğuş gerçekleşti ve maçı kazandılar. Hak ettiler. Ama Kirilenko üzülmeyeydi keşke.

Böyle çiftlerin varlığı çiftler tenisini bana sevdirebilir.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP