8 Kasım 2009 Pazar

masters of paris

ustalara saygı kuşağı'nda 2009'un son bölümü.. paris masters'ta londra bileti için yarışanların yanısıra marat safin ve fabrice santoro son atp tur maçlarına çıkıyorlar.. andy roddick dışında ilk 15 orada.. robin söderling'in kronikleşme yolundaki sakatlığı bakalım performansını nasıl etkileyecek.. londra için tablo aşağıdaki gibi:


örneğin verdasco ikinci turda (R32) kaybeder radek stepanek turnuvayı kazanırsa stepanek gidiyor londra'ya.. tabi stepanek ile verdasco arasında kalan tenisçiler de 3220 puanı geçemeyecek şekilde sonuç alması lazım..

paris masters ana tablo

1 yorum:

Russell 8 Kasım 2009 16:55  

geçen santoro'nun, 2010 avustralya açık'ta da oynamak istiyorum gibisinden bir açıklamasını okumuştum.. adam resmen bağımlılık oldu.. bırakamıyorum falan diyordu.. :)

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP