13 Kasım 2009 Cuma

el ele dibe doğru

ana ivanovic şu aralar avustralya'da golfçü sevgilisi adam scott'ın katıldığı turnuvada dolanıyor öylece.. roland garros 2008'i kazandıktan sonra dünya 1 numarası olan sırp raket o günden beri düşe düşe ilk 20'nin dışına çıktı.. bu yaz beraber olmaya başladığı sevgilisi adam scott'ı da beraber götürüyor aşağılara.. adam scott da 3 numaradan 62 numaraya kadar gerilemiş..

gazeteciler de tabi ki bunun üzerine gidiyorlar.. ana ivanovic'in bu düşüşte etkili olduğunu söylüyorlar.. e ya scott ana'nın düşüşüne neden olduysa? scott bu konuda "bu soruya nasıl cevap vermeliyim bilmiyorum.. kız arkadaşım olmasın mı?" diyor ve ilişkinin bu düşüşün nedeni olmadığını söylüyor.. ayrılın olm, ikiniz için de en güzeli, bizim için de en güzeli.. yürü git lan! hop!


4 yorum:

Mehmet Yıldırım 13 Kasım 2009 18:55  

Elele dibi boyladıklarına göre (ki düşecekleri bir dip hala var) elele verip yukarlara da çıkabilirler. İnşallah :)

Arda 13 Kasım 2009 23:10  

eastern promises'da naomi watts'ın oynadığı karakterin adı da anna ivanovich değil mi a dostlar?

bence öyle...

Mehmet Yıldırım 14 Kasım 2009 08:50  

Ama oradaki kızcağızın ismi Anna. Bizim modeloviçte ise bir "n" eksik. Tıpkı bir çok şey gibi harf de eksik :):):)

forevertennis 14 Kasım 2009 21:38  

hıh,düşsünler düşsünler.nasıl olsa seneye henin geri geleceği için sorun yok yükselse kaç yazar :)

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP