27 Ekim 2009 Salı

chatimiz bile var!!!

sayfanın eeeeeeeeeen altına giderseniz yeni çet ekranını görebilirsiniz.. gerekliydi böyle bir şey.. postlarla alakasız şeyler söylemek için ideal bir mekan bence.. örneğin canlı maçlar hakkında buradan yorumlarınızı paylaşabilirsiniz..

yapmanız gereken tek şey http://chatroll.com adresine girip bir hesap almak.. 10 saniye sürmüyor yemin ederim.. öbür türlü spam falan gelirdi sonra uğraş dur.. hemen iki boşluk doldurup muhabbete başlıyoruz.. çetelim güzelleşelim..

belki bu link de lazım olur

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP