10 Eylül 2009 Perşembe

maç programı: amerika açık 09 - gün 11

Arthur Ashe Stadium
11:00 (18:00)
Serena Williams(USA)[4]/ Venus Williams(USA)[4] vs.
Alisa Kleybanova(RUS)[13]/ Ekaterina Makarova(RUS)[13]

Carly Gullickson(USA)/ Travis Parrott(USA) vs.
Cara Black(ZIM)[2]/ Leander Paes(IND)[2]

Juan Martin Del Potro(ARG)[6] vs. Marin Cilic(CRO)[16]

19:00 (02:00)
Fernando Gonzalez(CHI)[11] vs. Rafael Nadal(ESP)[3]

juan martin del potro vs. marin cilic
iki benzer oyuncu karşılaşıyor.. ikisi de sert vuran, boylarına oranla hareketli ve iyi servis atan oyuncular.. juan martin del potro'nun bir anda yaptığı çıkışı marin cilic yavaş yavaş, yayarak ve belli etmeden yapmıştı.. ilk 20'deki iki en genç oyuncu bunlar ayrıca.. marin cilic'in andy murray galibiyeti müthiş bir başarı ve büyük bir reklam oldu onun için.. ben juan martin del potro'nun kazanacağını ama 3-0 kazanamayacağını düşünüyorum.. 4 ya da 5 sette jmdp..

fernando gonzalez vs. rafael nadal
dördüncü tur eşleşmesi tahminlerimden beni yanıltan adamlar.. ikisi de ilk setleri kaybettikleri maçta iki fransız'ı yendiler.. nadal'ın 4 sette olmadı 5 sette geçeceğini düşünüyorum..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP