12 Eylül 2009 Cumartesi

erkekler finali pazartesi


şu an kimler arasında oynanacağı konusunda hiçbir fikrimizin olmadığı tek erkekler finali kötü hava koşulları nedeniyle aksayan program neticesinde pazartesi akşamına ertelendi..

bugün yarım kalan rafael nadal - fernando gonzalez çeyrek finali ile başlacayacak seans, başlayabilirse.. ardınan çift erkekler finali.. sonra kadınlar ilk yarı final maçı, yanina wickmayer - caroline wozniacki ve en son tsi 03:00'te kim clijsters ve serena williams..

cumartesi gününün programı

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP