8 Eylül 2009 Salı

adamım geri döndü

novak djokovic amerikalılarla barışmasının şerefine dün akşamki dördüncü tur maçının ardından küçük bir gösteri yaptı.. radek stepanek'i çok kısa bir sürede geçince gece seansına gelen izleyicilerin daha fazla eğlenebilmesi için kort içi sunucusunun isteği ile bir john mcenroe taklidi geldi önce djoker'den.. "you cannot be serious"

ardından amerikan kanalında maçı yorumlayan johnny mac elinde 150 yıllık bir raketle arthur ashe'in koridarlarında belirdi ve ikisi güzel bir gösteri oyunu oynadılar.. izleyelim:

2 yorum:

Spooky 8 Eylül 2009 19:01  

böyle adamlar lazım tenise.

Serap 9 Eylül 2009 16:44  

Hastasıyım bu adamın ya! Yalnız sayesinde Sharapova'nın servislerini hala sırıtmadan izleyemiyorum:))

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP