7 Ağustos 2010 Cumartesi

washington: kızdırmayın berdych'i

Washington organizatörleri Tomas Berdych'i kızdırdılar. Perşembe günü oynanacak olan maçlar fırtına nedeni ile dört buçuk saat geç başlayınca haliyle geç sona erdi. Tomas Berdych korttan saat 23.15'te ayrılabildi. Ancak organizatörler Berdych'in cuma günkü maçını öğlen 12'ye koydular. Wimbledon finalisti ve turnuvanın 1 numaralı seribaşı Çek raket de Xaiver Malisse'e yenilince olan oldu.

Gece zaten 2'ye kadar uyuyamadığını söyleyen Berdych, "Seneye turnuvaya gelir miyim bilmiyorum" diyerek restini çekti. Turnuva direktörü Newman (Seinfeld gibi okuyun) Baghdatis'in perşembe akşamki maçı daha geç bittiği için böyle yapmak zorunda olduklarını söyleyerek kendini savundu. Ayrıca Çek oyuncuya ulaşarak onu fikrinden caydırmaya çalışacağını söyledi.

Bırak be Newman, dönerse senindir. Hahahah...

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP