4 Ocak 2010 Pazartesi

ntvspor'dan çift hata

Ntvspor.net coştukça coşuyor. Daha önceleri dikkatsizlikleri yüzünden günümü gün eden (bakınız medya etiketli postlar) editörler geçen gün Justine Henin'in adını Justin Henin olarak yazmıştı. Hadi bir şey dememiştim. Bugün yaptıkları hata müthiş. Resmen "çift hata".Sanırım bizim bilmediğimiz yeni bir yetenek geliyor. "Justin Hennin" isimli Finlandiyalı raketi bekliyoruz. Sağol Ntvspor.net, sağol işini ciddiye almayan editörleri hala bünyende barındırdığın için.

3 yorum:

YUNUS DİLBER 4 Ocak 2010 22:11  

Ntv Spor ile birlikte coşan biri daha var ki o da Letonyalı Kuğu'muz.13 ace,ilk servisten %86 oranında puan,2.servisten %69 oranında puan...Tüm bunların yanında Montanes gibi kalbur üstü bir oyuncuya karşı 10 servis kırma şansı yakalayıp servis kırma şansı dahi vermemek...Etkileyici açıkçası.Aman nazar değmesin.Çünkü tekniği üst düzey bu adamın.

deniscik 5 Ocak 2010 00:00  

Bence birisi bizleri eğlendirmek için böyle yazılar yazıyor. Başka bir sebebi olamaz bu içler acısı komiklikteki hataların...

lembo 5 Ocak 2010 08:00  

ercan taner yazmıştır..

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP