7 Ocak 2010 Perşembe

hopman cup: eski ruslar kazak oldu


B Grubu'nda ikinci maçlar oynandı bugün. Rus asıllı Kazaklar, Shvedova ve Golubev, Rus Hopman Cup takımını yendiler. Merakla bekliyordum sonucu ve tahmin ettiğim doğrultuda gelişti. Dementieva, Shvedova'yı yendi ancak Golubev, Andreev'e izin vermedi. Çiftler maçını da Kazaklar kazanınca gruptan çıkma umutlarını sürdürdüler.


Britanya ise Almanya'yı 2-1 ile geçti. Alaman kızı Sabine yine elinden geleni yapıp maçını kazandı yeni yetme Robson karşısında ama tıpkı Rusya karşısında olduğu gibi Kohlschreiber (soyadından utan lan) yine kaybın başrol oyuncusuydu. Hadi Murray'ye yenilmek doğal da Andreev'e yenilme. Almanya böylece gruptan çıkma şansını yitirdi.


Gördüğüm en tatlı partnerler

(Foto: Getty Images ve AP)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP