5 Ocak 2010 Salı

foto: bir koala kadar şirin bir gün

Andy Roddick 1 günlük boşluğunu "Lone Pine Koala Sanctuary"de eşi Brooklyn Decker ile beraber koala ve kanguru severek geçirmiş.

3 yorum:

Russell 6 Ocak 2010 01:15  

http://www.youtube.com/watch?v=qmPjyXCRFNg&feature=related

ben ablanın başında nöbet bekleyeyim endi abi...

forevertennis 6 Ocak 2010 17:06  

konuyla alakasız ama çağla büyükakçay şu anda WTA sıralamasında 280. sırada imiş.Kendisine ait 292. lik rekorunu kırmış.Haber vereyim dedim. :)

onur 6 Ocak 2010 19:52  

Arkadaşlar post ile alakasız söyleyeceklerinizi lütfen chat penceresine yazın. Burada yazdıklarınız yitip gidecek belki de insanlar görmeden. Chat candır. Sevin onu.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP