3 Ocak 2010 Pazar

hopman cup: ne kısa olmak lazım ne de çok uzun

Hopman Cup ikinci gününde İspanyollar, Amerikalıları yenerek grup maçlarına galibiyet ile başladılar. Maria Jose Martinez Sanchez ilk maçta 1.68'lik Melanie Oudin'i 6-4'lük iki set ile geçerken ikinci maçta Tommy Robredo 2.06'lık dev adam Isner'i 6-7/6-3/7-6'lık skorlarla yenerek galibiyeti garantilediler.

Robredo, "Isner'in servisleri ile karşılaşmak nasıl" sorusuna, "Kumar oynamak gibi, kırmızı ya da siyah.. Eğer kırmızıysa forehand'e, siyahsa backhand'e..." diyerek güzel bir benzetme yaptı.

Kadınlar maçında ise Oudin özellikle forehand kanadında çok hatalar yaptı. Martinez Sanchez'in bu sabah kalktığında kendini hasta hissetmesine rağmen maçı kazanması etkileyici.

Çiftler maçını da 6-4 ve 7-5 ile kazandılar ve rakiplerine maç vermemiş oldular.

(Foto: Getty Images)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP