24 Ekim 2010 Pazar

iki üzeri n federer

Bugün Stockholm'de finalde Florian Mayer'i yenen Federer kariyerinin 64. turnuva zaferini kazandı.

Federer bu turnuvaya katıldı, çünkü puana ihtiyacı var. Bu benim fikrim. Kimileri de 2008'de katılacaktı hastalık nedeni ile katılamadı, Bjorkman falan turnuva organizasyonunda, ondan geldi diyor. Bana göre puan kazanmak için. Rafa almış atı koşturuyor. At dediğim de 3 Grand Slam, 3 Masters yani. Federer'e bizim Karakaçanlar (250'lik) kaldı şimdi. Bu da onlardan biriydi.

İsviçreli tüm zamanlarda dördüncülüğü Sampras ile paylaşır duruma geldi. Üçüncü McEnroe ile arasında 13 turnuva kaldı. 2012 Olimpiyat Oyunları'na kadar iki sene var. Şu vakitten sonra 13 turnuva kazanması zor. Ama Pete'i geçip tek başına ele geçirecektir dördüncülüğü.

İkiz çocuklar, 8/8 doğum tarihi, 16 Grand Slam, 64 turnuva, "iki üzeri n" Federer.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP