24 Ekim 2010 Pazar

geleceğin caroline'lerini görün

Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Cumhuriyet Kızları Tenis Turnuvası yarın ana tablo mücadeleleri ile TED Kortları'nda başlıyor.

Bu yılki turnuvaya ilk 200'den sekiz isim katılıyor. Daha önce ilk 100 görmüş Olaru, Biçkova ve Fedak da bunlar arasında. Türklerden Çağla Büyükakçay ana tabloya direkt katılırken, Pemra Özgen, Başak Eraydın ve Meliz Sezer de wildcard ile ana tablodaki yerlerini aldılar.

Peki bu turnuvayı 2006'da kim kazanmıştı? Şu anki dünya 1 numarası Caroline Wozniacki. TED Kortları'ndaki bu organizasyona bir göz atmanızı tavsiye ederim, geleceğin şampiyonlarını görebilmek adına. Turnuvanın eski şampiyonları şöyle:

2009 Maret Ani
2008 Andrea Petkovic
2007 Monica Niculescu
2006 Caroline Wozniacki
2005 Oxana Lyubtsova
2004 Virag Nemeth
2003 Tsvetana Pironkova

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP