1 Ekim 2009 Perşembe

janko tipsarevic uncoveredbu adam kadar aklı başında açıklamalar yapan çok az tenisçi var.. bu yüzden severim janko'yu.. bir de maçlardan çekilme huyu olmasa..

"novak djokovic'i kıskanıyorum, ondan nefret ediyorum ama müspet bir biçimde.. gece odama döndüğümde düşünüyorum 'o yapabiliyorsa, 3 numara olabiliyorsa, ben neden 10 numara olamayayım..'"

"üst seviyedeki (ilk 10) oyuncularla oynarken önemli şey oyuna tutunabilmek.. oyunu 4-4'e, 5-5'e getirebildiğiniz zaman hepsi tıkanabiliyor.. djokovic de, nadal da.."

"tenisin iyi yanı şu: eğer çarşamba günü kaybederseniz bilirsiniz ki bir sonraki pazartesi filenin karşı tarafında bir rakip sizi bekliyor olacak.. kötü tarafı da şu ki bir turnuva kazanırsanız çok fazla kutlamaya zamanınız olmayacak çünkü bir sonraki pazartesi eğer ilk maçta kaybederseniz herkes size 'yenilen' diyecek.. bu yüzden bu 'otelden otele' hayat tarzından yapabildiğiniz kadar zevk almak en önemli şey.. "

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP