3 Ekim 2009 Cumartesi

40. hafta: çin ve japonya açık

çin'de, beijing'de (pekin değil beijing evet) kadınlar ve erkekler aynı anda mücadele edecekler bu hafta.. kadınlar ana tablo belli.. erkeklerinki de bugün belli olur..

kadınlar ana tablo
erkekler ana tablo

rafael nadal karnındaki sakatlığı tamamen iyileştikten sonra ilk kez kortlarda.. federer çekilince 1 numaralı seribaşı konumuna geçti.. 2 numarada djoker var..

cirstea kötü kura çekmiş.. ilk turda zvonareva ile oynayacak.. wozniacki ispanyol martina sanchez ile oynuyor.. hafızam çok zayıf olduğundan turnuvayı hatırlamıyorum şu an ama bastad olabilir yüksek ihtimal, bu ikisi final oynamış ve ispanyol raket kazanmıştı.. hiç unutmam wozniacki'nin servislerine arka arkaya drop shot ile cevap verip puan kazanmıştı.. danimarkalı'nın arka arkaya kaybettiği bu sayılar nedeniyle geçersiz bir işlem yürütmesi hala gözümün önündedir..

bu hafta tokyo'da oynanan pan pacific open yarıfinalisteleri çin açık'ta ilk turda bye aldılar.. kim onlar? jj, masha, a-rad ve na li..

kadınlar elemelerinde melanie oudin ilk turda vatandaşı alexa glatch'e elendi.. geçen hafta da elemelerin ikinci turunda vatandaşı jill craybas'a elenmişti.. hemşeri hemşeriyi gurbette üzermiş..

beijing'den başka bir de tokyo'da atp turnuvası var bu hafta.. marsel ilhan da elemelerden katılıyor.. iki maç kazanırsa ana tablo görüyor.. jm del potro, jw tsonga, gilles simon, gael monfils, tommy haas vs...

japonya açık ana tablo
japonya açık eleme tablosu

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP