30 Ağustos 2009 Pazar

aslanım marsel

aslanım benim, bravo marsel.. türk tenisi için çok büyük bir adım bu.. çok büyük bir olay..

marsel ilhan, 1963'te davetle grand slam ana tablosu oynayan nazmi bari'den bu yana ilk kez ana tabloda mücadele edecek türk oalrak tarihe geçti.. son eleme maçında ricardo mello'yu 6-4 ve 6-2 ile geçti.. eve daha yeni geldiğim için anca bu postu giriyorum.. 2-3 saat gecikmeli olduğu için de marsel'den özür diliyorum.. yoksa ilk benden duyardınız emin olun :) (maçı takip etmeyenler, maçtan haberi olmayanlar için söylüyorum)

şimdi tabloda kime düşeceği meçhul.. 3. section'da yani 2. çeyrekte ve 5. section'da yani 3. çeyrekte iki elemeden gelen raketin karşılaşacağı yerler var, oraları kestirdim gözüme.. olmadı yen-hsun lu olabilir.. geri kalanlar çok sakat..

zop ve game, set, match sağolsunlar bir de ikinci eleme turu maçının son 5 dakikasının youtube linkini gönderdiler:

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP