2 Ağustos 2008 Cumartesi

nordic light open

blogu açtığımdan beri stockholm'deki bu turnuvaya üvey evlat muamelesi yaptığımı fark ettim.. orada da yarı finaller belli..

bu turnuvada da oldukça iyi isimler var:
istanbul cup'ın son sultanı agnieszka radwanska, cancişim caroline wozniacki, katerina srebotnik, agnes szavay, anabel medina garreguez, genç yetenek anastasia pavlyuchenkova vesaire..
şimdiye kadar oynanan maçları şuradan görebilirsiniz..

yarı finalde agnieszka radwanska ile caroline wozniacki eşleştiler.. katerina srebotnik ile de vera dusheniva.. radwanska ile wozniacki arasındaki maç zevkli geçer kanaatindeyim.. geçen sene de bu ikili burada çeyrek finalde karşılaşmışlardı ve radwanska çok rahat kazanmıştı 6-1/6-4 lük set skorlarıyla..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP