2 Ağustos 2008 Cumartesi

uyumlu çift dediğin

bir önceki postta cibulkova - monfils ve vaidisova - stepanek birlikteliklerinden bahsetmiştim.. cibulkova'nun kafasının üzerine 30luk hataş cetvel koysan bile yetişmiyor ki monfils'in boyuna.. uyumsuz.. vaidisova ise 19 yaşında kendinden 9 yaş büyük biriyle beraber.. hadi adam yakışıklı falan olur ne bileyim bi liam neeson, bir sean penn karizması olur tamam da radek stepanek nedir nicole? neyse "saf"lığına, temizliğine verelim..

işte size uyumlu bir çift örneği.. ancak mazide kaldı.. flavia pennetta - carlos moya .. bunların da aralarında 18 santim var ama olur o kadar.. bence çok yakışıyorlardı.. 2007 yazında ayrıldılar.. flavia da güzel kız.. demet'in kankası..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP