2 Ağustos 2008 Cumartesi

kötü haber!

canada masters'ta sakatlanan maria sharapova olimpiyat oyunlarını ve amerika açık'ı kaçırıyor..

sağ omzundan sakatlanan rus tenisçi web sitesinde yaptığı açıklamada ameliyata gerek olmadığını ancak 3-4 ay dinleneceğini belirtti.. nisan ayındaki test sonuçlarına bakan doktor nisan ayından beri yırtık bir omuz tendonu (rotator cuff tendon) ile oynadığını söylemiş.. "kendi tıbbi ekibimin bunu nisan'da görememesi çok şaşırtıcı" diyor şarapova..

büyük bir kayıp 4 yılda bir düzenlenen bir organizasyonda şarapova'yı izleyemeyeceğiz.. kendisi için de yıkıcı olmalı.. geçmiş olsun..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP