3 Ağustos 2008 Pazar

tenis katili

yağmur.. bazıları için romantik olan, bazılarının hiç sevmediği ama özellikle yaz aylarında hasretle beklediğimiz doğa olayı (çok sıcak).. ancak ne yazık ki tenis müsabakalarının tüm zevkini kaçırıyor.. özellikle doğası gereği yağışlı bir havası olan londra'da düzenlenen wimbledon şampiyonası'ndan bilir bütün insanlar bu durumu.. bu sene roland garros, paris, londra'dan çok daha acımasızdı..

bugün de önce tsi gündüz vakti stockholm'de, ardından tsi akşam vakti montreal'de iki turnuvadaki maçların oynanamamasına sebep oldu.. stockholm'de nordic light open'da yarı final mücadeleleri oynanamadı.. yarın yağmur yağmazsa oyuncular sabah çıkıp önce yarı finalleri oynayacak ardından ise akşam vakti final müsabakasını.. montreal'deki rogers cup'ta ise ilk yarı final mücadelesi yarım kaldı yağmur nedeni ile.. hava insaflı olursa devam edebilir, bu postun yazıldığı an için orada saat müsait..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP