6 Ağustos 2008 Çarşamba

ancic pekin'de ve amerika açık'ta yok

hırvat tenis oyuncusu mario ancic 2007 yılında mononüklesosis nedeni ile 5 tane masters serisi turnuvası ile roland garros ve wimbledon'ı kaçırmıştı.. amerika açık'ı ise omzundaki sakatlık nedeni ile kaçırmak zorunda kalmıştı.. bu yüzden 2007'de atp sıralamasında oldukça gerilere düştü ancic.. bu sene tam çıkışı yakalamışken hastalığın nüksettiği haberi geldi..
süper mario, pekin'de düzenlenecek olan olimpiyat oyunlarına ve ondan iki hafta sonraki amerika açık tenis turnuvasına katılamayacak..

mononükleosis nedir diyenler buradan..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP