6 Şubat 2011 Pazar

jankovicli sperm bankası reklamı!


İsviçre. Milyonlarca milyonerin parasını sakladığı bankalara sahip bir ülke. İsviçre. Bir çikolatası, bir saati, bir de bankası ünlü olan bir ülke. Görünen o ki artık sperm bankasıyla da ünlü olacak. Bu reklam kartı İsviçre'de mağazalara dağıtılmış. Görünüşe bakılırsa reklamı yapan firma, Jankovic'i tanımıyor ve bunu stok resim sanmış.

Bu bana pek ihtimal dahilinde gelmedi. Yani bu bir internet afacanının yaptığı bir fotoşok da olabilir. Bobiler kıvamında. Ama eğer reklam hikayesi doğruysa Üründül'den gelsin: "Vöööeeeeeeyyyyy"

1 yorum:

kirpi 6 Şubat 2011 10:49  

Ya işin aslı galiba komiklik olsun diye yapılan kartpostallardan biriymiş bu. Daha önceden de tennisforum'da birisi böyle bir fotoşok çalışması yapmış.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP