9 Şubat 2011 Çarşamba

erkek arkadaşın değil koçun o senin


Daha iki ay bile olmamıştı Portekizli ile Ana Ivanovic çalışmaya başlayalı. Her Portekizli'den bir Special One olmasını bekleyemeyiz tabii ki. Zaten AVG'in başarısı sadece Azarenka'da görülebildi diyebiliriz. Biri Porto, Chelsea ve Inter'de harikalar yarattı diğeri ise bir junior'ı ilk 10'a soktu. Fark var!

La şimdi niye durup dururken Mourinho ile AVG'yi karşılaştırdım ben de bilmiyorum. Zaten deneme sürümüydü bu. Portekizli, Ana'nın oyununda bir şeyler değiştirmeyi deneyip başarılı olamayınca yollar ayrıldı. Van Grichen, "Ana çok fazla kilo kaybetti -ki doğru, etli Ana'yı geri istiyoruz- biraz kas olarak geri kazanması gerekiyor" demişti.

Önce Safina'nın koç harcaması ardından Ana. Bir de Pattaya'daki turnuva devam ederken böyle ani bir karar alması çok enteresan.

1 yorum:

Spooky 9 Şubat 2011 02:32  

Koç işi çok enteresan.

Bir kere işin doğası sakat. Patronunun maaşını ödediğini düşünsene.

Daha önce de söyledim, sanırım üst seviyede annesi, babası, amcası, eltisi, baldızı ya da görümcesi tarafından antrenörlüğü yapılan tenisçilerin daha çok olma sebebi bu.

Aradaki ters, otorite vs. işveren-işçi ilişkisi yok.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP