14 Aralık 2010 Salı

video: segz bombeŞu videoyu izleyeyim dedim. Sırpça. Ama izleyeyim dedim. Ana'nın mıymıyıymıyırmıyvıyvıy şeklindeki konuşması her dilde aynı zaten. Duyayım da mutlu olayım dedim. Önce Belgrad Arena önündeki sunucu kız 0:25 civarı "Segz Bombe" deyip Ana'nın görüntülerine geçince küfür ettim. Şu kızı şöyle anmayın. Segz megz yok artık. Soyunmayacak, konuştuk kendisi ile.

Sonra ikisi muhabbete başlayınca birden ne konuştuklarını anladığımı fark ettim. Tabii videonun sonuna kadar değil ama Twilight muhabbetine kadar gayet anlıyordum. Sonra kendime geldim. Neticede boş bir post bu. Segz bombe haydi bakalım.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP