14 Aralık 2010 Salı

lütfen bu sefer tadında bırakınHopman Cup'ı bekliyoruz. Yeni sezon müjdecisi takımlar mücadelesi. Fransa ile ABD aynı gruptalar. 3 Ocak'ta karşılaşacaklar. Fransa'nın kadrosundaki Gael Monfils sakatlığı nedeni ile katılamayacağını açıklayınca yerine konulan isim Nicolas Mahut oldu. ABD'de kim var sizce? John Isner.

Sizi Haziran sonuna bir zaman yolculuğuna çıkartalım. Orada gerekli her şeyi bulacaksınız. 11 saat. 183 oyun. Yine olmasın. Ciddiyim. Benim için bile çok yorucuydu.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP