2 Aralık 2010 Perşembe

federer, kevin spacey'i tanımıyor mu?

Sezon Sonu Turnuvası'nın final maçının hemen ardınan Federer soyunma odasına giderken yolda Rafa Nadal'ın ailesi onu kutluyor içten bir şekilde. Ardından ilerleyen Federer koskoca Kevin Spacey'e bir bakıp geçiyor. Abooooov. Keyser Soze mi olmak lazım illaaaa! Ezgi gönderdi videoyu Twitter'dan. Onun da blogu vardı bi aralar hey gidi.

3 yorum:

ezgi e. 2 Aralık 2010 01:18  

Bu blog denemesinden sonra seni daha da bir takdir eder oldum bunu söylemeliyim. Sürekliliği sağlamak hakikaten kolay değil.

Yüksek lisans, staj, iş derken o yoğunlukta bir kere kopunca kaldı blog işi. Sanırım sadece seyirci bir tenissever olmam lazımmış benim. :)

onur 2 Aralık 2010 01:20  

Bence çabuk pes ettin ama :)

ezgi e. 2 Aralık 2010 01:30  

Belki de. Ama çocuk oyuncağına da çevirmek istemedim açıkçası bir yaz bir bırak filan.. Fazla sıkılgan bir tipim sanırım bu işler için.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP