28 Kasım 2010 Pazar

wtf 2010: federer ve nadal. evet bu oldu.

Evet iki günde bir yazdığımın ben de farkındayım.

Bugün son zamanların en aksiyon dolu müsabakası Rafael Nadal ile Andy Murray arasında oynanmış. İzleyemedim çünkü çok önemli bir Gaziantep-Trabzon maçı vardı!!!bir

Günün ikinci maçını da izlediğime pişman oldum. Federer'e gidip "Sana ne olmuş" diyesim geldi. İlk sette seke seke çaydan geçen Nazo gelin gibi nasıl bir aktifliktir arkadaşım o. Nasıl forehandler, nasıl voleler inanamazsın. İkinci seti 3-0'dan veren Djokovic'e de ne desem az.

Yarın akşam final 19.30'da. 19.00'da da derbi var. Bilin bakalım hangisini seyretmek zorundayım.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP