11 Ekim 2010 Pazartesi

serena sezonu kapattı

Yani Serena, iyi ki dedik ki "Serena İstanbul'a gelmemek için sakatlığını bahane etti."

Vay arkadaş sen misin diyen? Kadının ayak iyileşmedi. Napıyorsun ablacım sen o ayakla. Yoğunlaşıp çıplak ayakla köz üstünde mi yürüyorsun? Nasıl bir meditasyondur bu? O ayak nasıl iyileşmez.

"Caro bu hafta kaybeder 1 numarayı, Serena dönüyor" diyordummmmm, ta kiiii.. Amerikalı raket ayağındaki sakatlığın bir türlü iyileşmemesi nedeniyle sezonu kapattı. Bu da demek oluyor ki sezon sonu turnuvasında yok. Yani geçen seneki şampiyonluk puanlarını koruyamayacak. Zaten yanlış bakmadıysam sene sonuna kadar 2 numarayı da Vera'ya kaptıracak.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP