12 Ekim 2010 Salı

çin açık'ta nole ve caro şampiyon


Novak Djokovic d. David Ferrer 6-2/6-4

Novak'ın bu yılki ikinci şampiyonluğu. "Pekin'de hava kötü, sis var, zehir var.. Bakın ölüyorum röhhööröhhöö" derken şampiyon oluverdi bile. İki yıl önce Olimpiyatlar'da da rezalet hava vardı, bronz madalyayı taktı boynuna. Geçen yıl da kazanmıştı burada.

Caroline Wozniacki d. Vera Zvonareva 6-3/3-6/6-3
Hiçbir şey demiyorum.

(Foto: Getty)

1 yorum:

3ttekstil 12 Ekim 2010 10:35  

wozniacki şu anda 4 yaşlı ablası (Venüs'ü de ekledim) dışında en iyi olduğunu ispatladı bir kez daha. O 4 yaşlı ablanın da onu yenmeleri için bayağı bi gününde olmaları lazım. Doha'da Clisters'la final oynar, büyük olasılık kaybeder ama 2011'de kesinlikle bu 4'ünden en az ikisini yener bir tane de grand slam çakar. Ondan sonrasında da zaten diğerlerinin esamesi okunmaz. Yalnız ufukta Verdasco tehlikesi var. Turda takılmadığı oyuncu kalmadı, şimdi de Caro'ya bulaşmış. Bırak kız bir iki tane grand slam alsın ondan sonra takılırsın. Çok çakal bu verdasco ya:)

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP