13 Ekim 2010 Çarşamba

öfff be yağmur!

Dün Şanghay'da Thomaz Belluci karşısında ilk seti kaybettikten sonra ikinci seti kazanan ve üçüncü sette de servis kırarak 2-0 öne geçen Marsel'in ilk tur maçı, yağan yağmur nedeni ile bugüne ertelenmişti. Marsel'in maçlara iyi başlayamadığını, ısındıkça açıldığını bilenler için bu bir felaket ile eşdeğerdi. Zira maça yeniden, soğuk bir şekilde başlaması lazımdı.

Bu sabah devam eden maçta Marsel servis kırma avantajını hemen yitirdi. Onun dışında karşılıklı alınan servis oyunları ile son set tie-break'e gitti. Marsel ilk puanda mini-break'i yakaladı. Ancak kendi servisinde bu avantajını yine yitirdi. Tie-break'te oyun 4-4'e geldikten sonra Bellucci arka arkaya üç puan aldı ve bu oyunu 7-4 kazanarak ikinci tura yükseldi. Ah o yağmur yağmayaydı maç bizimdi.

Marsel de ilk kez bir ilk 10 oyuncusu ile oynama fırsatını tepti. Bellucci az önce sonuçlanan müsabakada David Ferrer'e iki sette mağlup oldu.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP