5 Eylül 2010 Pazar

new york'taki simonlar haliyle paris'e uzaklar

Concorde diye uçaklar vardı hatırlarsınız. Paris'ten kalkar New York'a ulaşması 4 saat sürerdi sadece. Çok süpersonik uçaktı. Hayır kelimenin gerçek anlamıyla süpersonik yani sesten hızlıydı. Sonra arızalı çıktı bunlar. Yasaklandı.

Neden anlattım bunu? O uçaklar hala sefer yapıyor olsaydı Gilles Simon gidip yeni doğan bebeğini görüp sonra geri gelir ve Nadal karşısına çıkabilirdi.

Fransız raketin sevgilisinin sancıları normalden 1 ay önce başlayınca erken doğuma alınmış ve perşembe akşamı Timothee dünyaya gelmiş. Simon'un ise elinden gelen hiçbir şey yok. Sabırsız bebek tüm planları altüst etti. Babası o doğduğunda yanında olamadı. Bugün Nadal ile oynayacak Simon. "Kazanırsam müthiş olacak" diyor, "Kaybedersem daha da müthiş olacak."

Rafa Nadal ise esprili bir şekilde "Uçak biletini ben ısmarlayayım" demiş.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP