25 Temmuz 2010 Pazar

istanbul cup 2010: ilk günün programı


Pazartesinin programı belli oldu. Yaroslava Shvedova ile Stefanie Vögele arasındaki müsabaka mutlaka izlenmeli. Pemra ile Petkovic'in müsabakası da izlenir. Günün merkez korttaki son maçı 1 numaralı seribaşı Schiavone ile Keothavong arasında. Bu ısınma turu daha. Asıl şov salı günü başlayacak.

Maçlar TRT'den:
TRT 3
12.00 Shvedova-Vögele
14.30 Dushevina-Martic
17.00 Pemra-Petkovic

TRT 1
20.00 Schiavone-Keothavong

2 yorum:

tari 26 Temmuz 2010 16:02  

merhaba,

maçlara gitmek istiyorum ama maçların nerede oynandığını, biletleri nereden temin edebileceğimi tam olarak bilmiyorum. bu konuda bir bilginiz var mı? teşekkür ederim. .

onur 26 Temmuz 2010 16:21  

Maçlar ENKA tesislerinde oynanıyor. İstinye Park'ı geçince sağda. Biletler de Biletix'te satılıyor.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP