13 Ağustos 2009 Perşembe

küçük safina ve inat safina

çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutalım.. neden safina? minik kızın tişörtüne dikkat ettiniz mi? evet safinanın iğrenç göbeği.. umarım büyüyünce safina öykünüp de göbek yapmaz..

ayrıca safina'nın bir hindistan cevizi ile inatlaşarak, onu açmaya çalışırken bıçakla sol elini yardığını.... biliyor muydunuz?
"in los angeles, i would say i lost a bet with a coconut. i was trying to open a coconut, and actually didn't open very good because the knife slipped and it went straight into my hand."

1 yorum:

Spooky 13 Ağustos 2009 16:47  

göbek safina'nın trademark'ıdır. dokunmayın...

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP