9 Ağustos 2009 Pazar

dc'de final: roddick vs. del potro

başkentte bu turnuvayı daha önce 3 kez kanamış olan andy roddick ile geçen senenin şampiyonu del potro finalde şampiyonluk için mücadele edecekler..

roddick finale kuleleri devire devire geldi.. üçüncü turda vatandaşı sam querrey, çeyrek finalde ivo karlovic ve yarı finalde john isner roddick karşısında direnemediler.. toplamda 7 set süren bu üç maçın 4 seti tie-break ile sonuçlandı ve roddick bu setlerden sadece birini kaybetti, o da john isner'a..

del potro ise final yolunda wimbledon 2009'da yenildiği lleyton hewitt'i üç sette ve fernando gonzalez'i set vermeden geçmeyi başardı.. çeyrek finalde robin söderling bileğinden sakat olduğu için maça çıkmadı.. çıksa da sonuç değişmeyecekti zaten..

erkekler turnuvaları hakkındaki yazıları niye bayanlar turnuvalarını yazdığım istekle ve şevkle yazamıyorum bilmiyorum..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP