9 Ağustos 2009 Pazar

kim geliyor? kim geliyor!

kim clijsters 2 sene aradan sonra ikinci bahar için raketi eline aldı.. cincy ile başlayacak olan amerika serisi amerika açık ile son bulacak.. cincinnati öncesi dementieva ile çeşme başında tenis oynadılar.. wta'de atraksiyon diz boyu..

bu arada cincy kurası çekildi clijsters'ın ilk turdaki rakibi geçen hafta stanford'da şampiyon olan marion bartoli.. hmmm..(photos: via yahoo)

3 yorum:

Spooky 9 Ağustos 2009 16:40  

Clijsters'ın açıklamaları çok ilginç.
"Bu bir geri dönüş değil. Hayatım çok değişti, ikinci ve farklı bir kariyer beni bekliyor. Eğlenmek zevk almak önemli..." minvalinde konuşmuş. Beklentileri mi düşük tutmaya çalışıyor yoksa gerçekten böyle mi düşünüyor bilmiyorum ama ne olursa olsun üstüne bi de Justine dönsün gerisi ilgilendirmez beni.

onur 9 Ağustos 2009 16:51  

ben de pek bir şey beklemiyorum clijsters'tan.. bartoli karşısında paramparça olmasın da..

justine'nin geri döneceğini de düşünmüyorum :(

forevertennis 10 Ağustos 2009 16:14  

Clijsters'i hiçbir zaman çok büyük bir oyuncu olarak görmemiştim.Pek sevmezdim de.Ben de sizin gibi Clijsters'tan pek bir şey beklemiyorum.Steffi Graf,Wimbledon'da gösteri maçından sonra "Yeniden wild card alıp oynayabilirim" demişti.Asıl o dönse ne güzel olur.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP