12 Temmuz 2009 Pazar

ntvspor'dan tenis yayını

ntvspor'a teşekkür etmek istiyorum.. isveç açık'ı yayınladıkları için.. yanılmıyorsam ilk wta tour yayınlarıydı.. nisan 2008'de sözlüğe yazmışım atp ve wta turnuvalarını verse tadından yenmez diye.. ama ya ben az tv izliyorum ya da yeterli reklam yapmadılar.. zira ntvspor.net'te de göremedim hiçbir tanıtım/reklam.. bugün rastgele açtım ve karşımda wozniacki'yi görünce bi an kalakaldım.. mehmet sevinç eurosport türkiye altyapılı bir spiker onun sesinden dinledik maçları.. her ne kadar wozniacki'yi vozniaçki diye okusa da anlatımı ve ses tonu iyi (yargılamak bana düşmez, izleyici olarak beğeniyorum), tenis bilgisi de var..

umarım devamı gelir ntvspor'dan..

1 yorum:

Russell 12 Temmuz 2009 11:24  

final ve final maçlarını verdik diyince ne oluyor dedim bir an, kaçırdık dedim gül gibi maçları.. finali de dolaşırken, tam maçın ilk puanında yakaladım.. umarım vermeye devam ederler ama iyi de tanıtım yaparlar..

yazın sanırım böyle yayınlar olur ama futbol sezonunun başlamasından sonra pek umudum yok benim..

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP