12 Temmuz 2009 Pazar

hayatı film oluyor

iskoç tenisçi andy murray'nin hayatı film olacak.. en azından 3 tane film şirketinin andy'nin hayat hikayesinin haklarını almak için yarışa başladığı söyleniyor.. tamam da bu ne acele çocuklar? adam henüz 22 yaşında.. bir kaç grand slam kazansın.. wimbledon'ı bi 3 sene üst üste kazansın bakalım.. ondan sonra çekersiniz.. (kaynak)

ayrıca bugün yeni bir şey daha öğrendim.. 1996 yılında 16 öğrenci ve 1 öğretmenin öldürüldüğü dunblane ilkokulunda meydana gelen katliamı yaşayan insanlardanmış andy murray..
http://en.wikipedia.org/wiki/Dunblane_massacre

1 yorum:

Russell 14 Temmuz 2009 22:19  

bu hafta sonu isveç'teki atp tour turnuvasının yarı final ve final maçları ntvspor'da. ;)

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP