10 Ağustos 2008 Pazar

ivanovic'ten itiraf

reuters'in harika bir öyküsü vardı dün.. ana ivanovic hakkında.. tabi o sırada ana müsabakalardan çekildiğini açıklamamıştı.. haber özetle şöyle:

"ana ivanovic pekin'de sırp vatandaşı novak djokovic ile antreman yapmayı reddediyor çünkü bunun çocukluğunda ona bir turnuva kaybettirmesi hala hafızasından silinmiyor..

ivanovic ile djokovic sırbistan'da beraber büyüdüler ve aileleri de birbirlerine oldukça yakındı.. tenis oynamaya başladıktan sonra aynı turnuvalarda oynamaya başladılar..

"bir kere beraber oynamıştık.. 10-12 yaşlarındaydım ve bir müsabaka öncesi beraber ısınmaya başladık.. onu etkilemek için topa o kadar sert vurdum ki yorgunluktan maçta oynayamadım ve maçı kaybettim.. o zamandan beri onunla oynamıyorum" diyor ana ivanovic.."

haberin linki

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP