16 Ağustos 2008 Cumartesi

çiftlerde gülen taraf isviçre

roger federer en sonunda olimpiyat madalyasına kavuştu.. teklerde 2004 atina'da ikinci turunda tomas berdych'e, 2008 pekin'de de çeyrek finalde james blake'e yenilmişti.. olimpiyat altınına çiftlerde ulaştı federer.. partneri stanislas wawrinka ile turnuvanın 1 numaralı seribaşı ve atp sıralamasının 2 numarası bob ryan/mark ryan ikilisini yarı finalde geçmeyi başaran ikili, finalde simon aspelin ve thomas johansson'dan oluşan isveç ekibini yenerek altın madalyanın sahibi oldu.. federer maç sonunda çocuklar gibi şendi, gözlerime inanamadım..

üçüncülük maçında amerikalı ryan kardeşler fransız strpitizci michael llodra ve partneri arnaud clement'i yenmeyi başardılar ve bronz madalyaya ulaştılar..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP